
Блок живлення ASOMETECH 35W GaN PD 3.0 QC 3.0 Жовтий
Продавець: Mytorg
778,6 ₴916 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-531-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Блок живлення ASOMETECH 35W GaN PD 3.0 QC 3.0 Жовтий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Asometech |
| Страна производитель | Китай |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вид | Адаптер |
| Выходная мощность | 35 Вт |
| Длина | 80 мм |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мощность | 35 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 3.4 А |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кабель USB |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Цвет | Желтый |
| Выходное напряжение | 20 В |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-03-01
Дякую, гарне обслуговування і биста доставка.




