
Bluetooth колонка у стилі ретро Чорний
Продавець: Mytorg
1 303,05 ₴1 533 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1013-984-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Bluetooth колонка у стилі ретро Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 154 мм |
| Глубина | 48 мм |
| Интерфейсы | Type-C |
| Материал корпуса | Пластик |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Формат акустики | Моно |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 218.5 мм |
| Особенности | TF Card |
| Поддерживаемые беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-14



