
Боксерська груша з кріпленням на стіну та насосом MS 4683-2 Чорно-червоний Боксерський набір
Продавець: Kanctovar
2 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: MS 4683-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Боксерська груша з кріпленням на стіну та насосом MS 4683-2 Чорно-червоний Боксерський набір». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Груша |
| Возрастная группа | Детская |
| Вес | 1.8 кг |
| Диаметр | 18 см |
| Высота | 24 см |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-24
Переваги
Гарне обслуговування


