
Брелок металевий M416 Catastrophic Dragon Blue зі скином 13 см зброя аксесуари із пабга pubg mobile пубгу
Продавець: mybuttins
149 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01-45
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Брелок металевий M416 Catastrophic Dragon Blue зі скином 13 см зброя аксесуари із пабга pubg mobile пубгу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 85Напальчники Sarafox v6 Carbon Fiber для гри на смартфоні в пабг пубг pubg, довгі (4 шт) + бокс
ШІ 93Напальчники Sarafox v1 Carbon Wasp Feelers ігрові геймерські для пабга гри на телефоні пубг pubg mobile 2 шт
ШІ 85Комплект Sarafox F6 для гри в 6 пальців ігрові тригери напальчники для телефона PUBG Standoff 2 COD Mobile
ШІ 82Комплект 2 пари ігрові напальчники Sarafox v1.1 для телефона смартфона планшета пубг пабг мобайл pubg mobile
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 30 г |
| Длина | 120 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Металл |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Модель брелка | M416 |
| Форма | M416 |
💬 Відгуки покупців (3)
2021-10-10
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2021-07-15
Покупкой довольна! Товар полностью соответствует описанию, быстрая обратная связь и отправка заказа.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2021-04-05
Бистро зв'язалися, і відправили так же максимально крайнім строком) все классно!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності