
Брелок сувенір металевий 12 см зброю аксесуари з пабга pubg mobile
Продавець: mybuttins
99 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 00-70
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Брелок сувенір металевий 12 см зброю аксесуари з пабга pubg mobile». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 85Напальчники Sarafox v6 Carbon Fiber для гри на смартфоні в пабг пубг pubg, довгі (4 шт) + бокс
ШІ 93Напальчники Sarafox v1 Carbon Wasp Feelers ігрові геймерські для пабга гри на телефоні пубг pubg mobile 2 шт
ШІ 85Комплект Sarafox F6 для гри в 6 пальців ігрові тригери напальчники для телефона PUBG Standoff 2 COD Mobile
ШІ 82Комплект 2 пари ігрові напальчники Sarafox v1.1 для телефона смартфона планшета пубг пабг мобайл pubg mobile
🔍 Схожі товари
Більше →
Брелок сувенір металевий 12 см зброю аксесуари з пабга pubg mobile

Брелок сувенір металевий 6 см парашут ранець пубг аксесуари з пабгу pubg mobile

Брелок сувенір металевий гвинтівка M24 м24 снайпа12 см зброя аксесуари з пабгу pubg mobile

Брелок сувенір металевий 12 см зброю аксесуари з пабга pubg mobile
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 30 г |
| Длина | 120 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Металл |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3 мм |
| Форма | Нестандартная |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-02-02
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності