
Брелок Transmissio у вигляді коробки Синій
Продавець: Big Lavka
102,75 ₴137 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 2П1005-030-05
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Брелок Transmissio у вигляді коробки Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 28.5 г |
| Вид брелка | Универсальный |
| Длина | 104 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Металл |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тематика рисунка/формы | Автомобили |
| Толщина | 20 мм |
| Форма | Овальная |
| Ширина | 22 мм |
| Цвет | Синий |
| Производитель | Transmissio |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-18
круто
Переваги
Швидко відправили




