
Будиночок-лежак для домашніх тварин 2 в 1 M-7053 Будиночок-тунель для котів та собак
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 114259/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Будиночок-лежак для домашніх тварин 2 в 1 M-7053 Будиночок-тунель для котів та собак». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Высота | 550 мм |
| Длина | 280 мм |
| Материал изготовления | Искусственная замша |
| Наполнитель | Пух/синтетика |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Тип | Домик |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 280 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-01-15
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили2023-11-28
Переваги
Ввічливий продавець


