
Чайник зі сталевим дном складаний туристичний силіконовий 1 л Темно зелений
Продавець: Big Lavka
809,25 ₴1 079 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1012-230-01
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Чайник зі сталевим дном складаний туристичний силіконовий 1 л Темно зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 256 г |
| Высота | 95 мм |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Силикон |
| Носик | Есть |
| Объем | 1 л |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Ситечко для заварки | Нет |
| Складная ручка | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


