
Чоловічий гаманець, портмоне Baellerry 1063 Black, Business YU227
Продавець: YouShine
344 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 1063KSH
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Чоловічий гаманець, портмоне Baellerry 1063 Black, Business YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Baellerry |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 200 мм |
| Застежка | Молния |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений для документов | 3 |
| Количество отделений для кредитных карт | 11 |
| Количество отделений для купюр | 3 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Расположение | Горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Толщина | 40 мм |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-30
Дуже гарна якість ще краща ніж на фотографії
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-22
2025-09-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна, Товар був у наявності