
Чоппер-подрібнювач електричний RAF R.7003 600 Вт для нарізки та змішування
Продавець: Kanctovar
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01696/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Чоппер-подрібнювач електричний RAF R.7003 600 Вт для нарізки та змішування». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 230 мм |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал чаши | Пластик |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем чаши | 2 л |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Универсальный измельчитель |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Ширина | 220 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-17
Переваги
Гарне обслуговування


