
Чотирисмуговий підсилювач розвинювач звуку для навушників HA400 Чорний
Продавець: Big Lavka
747 ₴996 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1010-621-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Чотирисмуговий підсилювач розвинювач звуку для навушників HA400 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Входы | Цифровой оптический |
| Высота | 35 мм |
| Выходы | На наушники |
| Глубина | 55 мм |
| Длина | 105 мм |
| Количество каналов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Предусилитель |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-31



