
Дах для торгового намету 3х4,5 м Дах тент на розсувний намет вологозахищений Синій
Продавець: Kanctovar
1 949 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: kr345sin-син/KR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дах для торгового намету 3х4,5 м Дах тент на розсувний намет вологозахищений Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | DND |
| Вид | Шатер |
| Сфера использования | Для дома, Fast-food, Уличная торговля, Реклама, Фуршет |
| Количество стенок | 4 шт |
| Ткань | Полиэстр |
| Покрытие ткани | Поливинилхлоридное |
| Плотность | 600 г/м2 |
| Цвет | Синий |
| Длина | 4500 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Высота | 500 мм |
| Вес | 2 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-10-16
Не подошло по описанию крепления не было
Переваги
Швидко зв'язались


