
Дарсонваль імпульсний масажер із 4 насадками для догляду за обличчям і тілом
Продавець: Velotrend
499 ₴899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 9635/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дарсонваль імпульсний масажер із 4 насадками для догляду за обличчям і тілом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Вес | 400 г |
| Напряжение питания | 220 В |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 10 Вт |
| Регулятор уровня мощности | Плавный |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Частота тока | 50 Гц |
| Электрод гребешковый | Да |
| Электрод грибовидный малый | Да |
| Электрод капля | Да |
| Электрод точечный | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності