
Декоративна гірлянда Штора 3х0.9 м у вигляді гілочок Верби на 8 режимів Холодний білий
Продавець: Velotrend
299 ₴359 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9047/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Декоративна гірлянда Штора 3х0.9 м у вигляді гілочок Верби на 8 режимів Холодний білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 900 мм |
| Длина | 3000 мм |
| Длина шнура питания | 1 м |
| Количество режимов свечения | 8 |
| Количество светодиодов | 200 шт |
| Напряжение | 220 В |
| Режим работы | Динамический |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Тип питания | Сеть |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Капля |
| Форма сечения | Круглая |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цвет шнура питания | Прозрачный |
| Цветовая гамма | Холодный белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-17
Чудові гірлянди.
Переваги
Гарне обслуговування