
Денні ходові вогні DRL для VW Golf MK4 1997-2006
Продавець: Mytorg
3 074,45 ₴3 617 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-678-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Денні ходові вогні DRL для VW Golf MK4 1997-2006». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 100 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2006 |
| Количество светодиодов | 20 шт |
| Мощность | 5 Вт |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дневные ходовые огни |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Ширина | 290 мм |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Golf |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-05
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили





