
Детский фотоаппарат моментальной печати фото A19
Продавець: Kanctovar
1 499 ₴1 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 16278-2/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Детский фотоаппарат моментальной печати фото A19». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип фотоаппарата | Компактный |
| Количество мегапикселей | 24 Мп |
| Физический размер матрицы | 1/2.0" |
| Объектив в комплекте | Нет |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Особенности | Карты памяти |
| Цвет корпуса | Голубой |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 95 мм |
| Толщина | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


