
Діркопробивач металевий YZW 8500 "С"
Продавець: Kanctovar
100 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 50457/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Діркопробивач металевий YZW 8500 "С"». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Колорит |
| Страна производитель | Украина |
| Антискользящая подошва | Да |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 105 мм |
| Количество пробиваемых отверстий | 2 |
| Линейка разделения на форматы | Да |
| Максимальное количество листов | 20 шт |
| Материал | Металл |
| Фиксатор | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-09-05



