
Домкрат електричний ZS3J 120-350мм підйом до 3 тонн з кейсом та живленням від прикурювача 12V
Продавець: Fenix Shops
2 799 ₴3 500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 5814
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Домкрат електричний ZS3J 120-350мм підйом до 3 тонн з кейсом та живленням від прикурювача 12V». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Грузоподъемность | 3000 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Электрогидравлический |
| Высота подъема | 350 мм |
| Домкрат подкатной | Нет |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 155 мм |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 350 мм |
| Напряжение питания | 12 В |
| Тип насоса | Электрический (от прикуривателя) |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-03
На світлинах трохи інша модель. ZS3J не має подовженого штока опори.
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-13
Молодень вже взяв все добре
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності2025-12-22
2025-11-24