
Дорожня сумка для ручної поклажі Бежевий
Продавець: Mytorg
1 627,75 ₴1 915 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-348-01
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дорожня сумка для ручної поклажі Бежевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 31.75 см |
| Глубина | 25.4 см |
| Количество отделений | 5 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для женщин |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Ручная кладь |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 52 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


