
Дорожня Тканинна Косметичка-Органайзер рожева (23*13*8) з Вбудованим Дзеркалом для Макіяжу (Make Up) YU227
Продавець: YouShine
584 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 233DT660
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дорожня Тканинна Косметичка-Органайзер рожева (23*13*8) з Вбудованим Дзеркалом для Макіяжу (Make Up) YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Зеркало в комплекте | Да |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Женский |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-30
Переваги
Швидко відправили
