
Дорожня універсальна подушка-підголовник 33x25x8 см 68675 Intex для подорожей чорна
Продавець: Kanctovar
89 ₴140 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 68675
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дорожня універсальна подушка-підголовник 33x25x8 см 68675 Intex для подорожей чорна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.22 г |
| Высота | 8 см |
| Длина | 33 см |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Материал | ПВХ |
| Самонадувная | Нет |
| Состояние | Новое |
| Флокированное покрытие | Да |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 25 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


