
Дуже тиха бездротова машинка для стриження дітей VGR V-150 зі змінними двосторонніми насадками
Продавець: Onlylee
685 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: О-1144
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Дуже тиха бездротова машинка для стриження дітей VGR V-150 зі змінними двосторонніми насадками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество насадок | 3 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Количество установок длины | 6 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Материал лезвий | Керамика |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Тип элементов питания | Ni-MH |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Время заряда аккумулятора | 5 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (9)
2024-08-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-01-22
2024-01-16
Замовляла дитячу машинку для стрижки, машинка хороша, стриже добре, шумить трішки, але дитину постриже, тож на такі гроші гарна.
2024-01-13
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-01-12
2024-01-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-17
Переваги
Гарне обслуговування2023-12-17
Переваги
Швидко відправили