
Двомісний дитячий електромобіль Джип Mercedes з музикою та чохлом Bambi M 4259EBLR-3 Червоний
Продавець: Kanctovar
13 699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4259EBLR-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Двомісний дитячий електромобіль Джип Mercedes з музикою та чохлом Bambi M 4259EBLR-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Высота | 63 см |
| Диаметр задних колес | 280 мм |
| Диаметр передних колес | 280 мм |
| Длина | 146 см |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Запас хода без подзарядки | 90 мин |
| Зарядное устройство | Да |
| Защитный бампер | Спереди и сзади |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 59 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Натуральная кожа |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Передние фары, Амортизатор, Звуковые эффекты, Зеркала заднего вида, Открывающиеся дверцы, Ремни безопасности, Мелодии, MP3-разъем, Световые эффекты, Регулятор громкости |
| Передачи | 2 скорости вперед, 1 скорость назад |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Джип |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 75 см |
| Ширина по зеркалам | 85 см |
| Ширина по колесам | 75 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


