
Двомісний надувний човен Intex Explorer 58330 185х94х41 см для дітей та дорослих
Продавець: Kanctovar
729 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 58330
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Двомісний надувний човен Intex Explorer 58330 185х94х41 см для дітей та дорослих». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.3 кг |
| Вид лодки | Надувная лодка |
| Грузоподъемность | 95 кг |
| Длина | 185 см |
| Количество сидячих мест | 2 шт |
| Материал | Неармированный ПВХ |
| Особенности | Ремкомплект |
| Пассажировместимость | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гребная |
| Тип дна | Надувное |
| Ширина | 94 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-05-24
Супер рекомендую +!!!🇺🇦



