
Двомісний велюровий надувний матрац 152х203х25 см Синій Intex
Продавець: Kanctovar
1 249 ₴1 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: 64759
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Двомісний велюровий надувний матрац 152х203х25 см Синій Intex». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Синий |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 270 кг |
| Состояние | Новое |
| Материал | ПВХ |
| Флокированное покрытие | Да |
| Длина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Высота | 250 мм |
| Верхняя сторона изделия | ПВХ, флокированное покрытие |
💬 Відгуки покупців (9)
2024-11-03
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-22
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-20
2023-07-16
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2023-06-12
Дякую швидкість і якість на рівні)
Переваги
Гарне обслуговування2023-06-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2023-06-03
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець2023-05-26
Усе сподобалось, товар по душі. Отримав матрац, вже пару ночей спав на ньому як на хмарах, усе просто супер.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


