
Двоспальне надувне ліжко з вбудованим електронасосом для відпочинку 152x203x42 см Intex 64124 чорний надувний матрац
Продавець: Kanctovar
2 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 64124
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Двоспальне надувне ліжко з вбудованим електронасосом для відпочинку 152x203x42 см Intex 64124 чорний надувний матрац». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Черный |
| Количество воздушных камер | 2 |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 273 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Высота | 42 мм |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Боковые стенки изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Руководство по эксплуатации | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-08-02
2023-07-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили


