
Двоспальне велюрова надувне ліжко Intex 64159 з насосом та USB 203х152х36 см Блакитний
Продавець: Kanctovar
2 249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 64159
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Двоспальне велюрова надувне ліжко Intex 64159 з насосом та USB 203х152х36 см Блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Голубой |
| Комплектация насосом | Да |
| Тип насоса | аккумуляторный |
| Максимально допустимая нагрузка | 272 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Высота | 360 мм |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ |
| Боковые стенки изделия | ПВХ |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили


