
Двостороння магнітна щітка для миття скла та вікон 3-8 мм Double Faced Glass Cleaner
Продавець: Kanctovar
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 9142/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Двостороння магнітна щітка для миття скла та вікон 3-8 мм Double Faced Glass Cleaner». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Щетка магнитная |
| Цвет | Красный |
| Зарядное устройство | Нет |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 164 мм |
| Длина | 55 мм |
| Высота | 140 мм |
| Вес | 550 г |
| Материал | Пластик |
| Название прайс-листа | NP-20220904-MIX-G |
| Толщина стекла | 3-8 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


