
Двоярусна металева фруктівниця з дерев'яною ручкою Розбірний залізний кошик для фруктів
Продавець: Kanctovar
499 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: НФ-00008954/MX
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Двоярусна металева фруктівниця з дерев'яною ручкою Розбірний залізний кошик для фруктів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип посуды | Фруктовница |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Металл |
| Крышка | Нет |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Высота | 290 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


