
Двоярусна сушарка з автоматичним зливом + піддон і кошик, (42х33х29см), JYG 505VENH7 / Кухонна підставка для сушіння посуду
Продавець: GoodChoise
829,77 ₴1 185,39 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234578300
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Двоярусна сушарка з автоматичним зливом + піддон і кошик, (42х33х29см), JYG 505VENH7 / Кухонна підставка для сушіння посуду». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип сушки | Настольная |
| Количество уровней сушки | Два |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Наличие поддона | Да |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Высота | 330 мм |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-04
2026-02-04
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-02-02
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-26