
Дихаюча іграшка Коала 25 см, від батарейок, EL-2117-59 / Іграшка для сну / М'яка іграшка нічник
Продавець: GoodChoise
345,38 ₴493,4 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234576147
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дихаюча іграшка Коала 25 см, від батарейок, EL-2117-59 / Іграшка для сну / М'яка іграшка нічник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота | 25 см |
| Длина | 24 см |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Стирка | Ручная |
| Тип игрушки | Животное |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 15 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-06
Милая игрушка, шла довольно недолго. Однако фунцию ночника не ввполняет. Взяли батарейки, поставили, закрутили крышку. А игрушка не работает, что немного разочаровывает
Переваги
Товар не відповідав опису