
Динозавр 46 см на радіокеруванні з розпилювачем туману та звуковими ефектами RS056
Продавець: Velotrend
1 539 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: RS056
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Динозавр 46 см на радіокеруванні з розпилювачем туману та звуковими ефектами RS056». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Время зарядки аккумулятора | 1.4 час |
| Время работы от аккумулятора | 25 мин |
| Высота | 185 мм |
| Длина | 460 мм |
| Емкость аккумулятора | 1200 мА/ч |
| Звуковой сигнал | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Наличие видеокамеры | Без видеокамеры |
| Напряжение аккумулятора | 7 В |
| Радиус действия | 12 м |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Робот |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 215 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-03-15
Дякую за чудову іграшку