
Диск пильний по дереву Bhandaris 125 мм (5 дюймів) 40 зубів
Продавець: Fenix Shops
100 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 5506
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Диск пильний по дереву Bhandaris 125 мм (5 дюймів) 40 зубів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Дерево, Фанера |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Толщина | 1.2 мм |
| Количество зубов | 40 |
| Производитель | Polax |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-21
Переваги
Товар був у наявності