
Дисплей (голова) BITEK для платформних ваг TCK
Продавець: Kanctovar
849 ₴954 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 8170/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дисплей (голова) BITEK для платформних ваг TCK». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальный вес | 300 кг |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Номинальная мощность | 6 кВт |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип управления | Электронное |
| Состояние | Новое |
| Бренд | Bitek |
| Название прайс-листа | NP-20221130-SCALE-G |
| Внутрішнє джерело живлення | 4В |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-13



