
Дистанційний вимикач маси 12В, 240A + 2 пульта / Автомобільне реле відключення акумулятора
Продавець: GoodChoise
995,4 ₴1 422 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності300 замовлень
Артикул: 234576621
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дистанційний вимикач маси 12В, 240A + 2 пульта / Автомобільне реле відключення акумулятора». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Дистанційний вимикач маси 12В, 240А, 2 пульти / Автомобільний вимикач маси акумулятора

Дистанційний вимикач маси 12В + Автомобільний пилосос 120Вт / Реле відключення акумулятора

Дистанційний вимикач маси 12В, 200А + 2 пульта / Вимикач маси автомобільний / Автомобільне реле відключення акумулятора

Дистанційний вимикач маси авто 12В/240A + 2 пульта / Подвійне реле відключення автомобільної батареї
📋 Технічні характеристики
| Высота | 85 мм |
| Длина | 60 мм |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Применение | Для управления моторами |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 35 мм |
| Напряжение | 12 |
| Дальность управления | до 100 метров |
| Ток (режим ожидания) | 3 мА |
| Порог автоматического отключения питания | 11,8 В (± 0,2 В) |
| Рабочий ток | 240 А |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-25
Все працює .Гарно дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-23
Вітаємо! Приємно читати ваш відгук. Дякуємо за підтримку — завжди готові до подальшої співпраці!