
Дитяча каталка-толокар Audi фарами з підсвічуванням та прихованим багажником Bambi M 3147A-6 Жовтий
Продавець: Kanctovar
1 659 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3147A-6
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча каталка-толокар Audi фарами з підсвічуванням та прихованим багажником Bambi M 3147A-6 Жовтий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Машинка |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Длина | 63.5 см |
| Ширина | 29 см |
| Высота | 37 см |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
| Нагрузка | 15 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-02-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





