
Дитяча каталка-толокар Bentley з батьківською ручкою з багажником під сидінням Bambi M 3901L-1 Білий
Продавець: Kanctovar
1 699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: M 3901L-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча каталка-толокар Bentley з батьківською ручкою з багажником під сидінням Bambi M 3901L-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Вес | 4 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 89 см |
| Длина | 65 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Ручка для родителей, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 28.5 см |
| Допустимая нагрузка | 23 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-23
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


