
Дитяча каталка-толокар Джип з батьківською ручкою та музикою Bambi M 4128L-5 Зелений
Продавець: Kanctovar
1 699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4128L-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча каталка-толокар Джип з батьківською ручкою та музикою Bambi M 4128L-5 Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Вес | 3.7 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 87 см |
| Длина | 66 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Ручка для родителей |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 30 см |
| Допустимая нагрузка | 30 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-14
Переваги
Гарне обслуговування


