
Дитяча каталка-толокар із сигналом на кермі та високою спинкою Bambi M 4073-4 Синій
Продавець: Kanctovar
799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4073-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча каталка-толокар із сигналом на кермі та високою спинкою Bambi M 4073-4 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Вес | 1.2 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 41 см |
| Длина | 53 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 26 см |
| Нагрузка | 15 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-19
нажаль не було потрібного кольору
Переваги
Швидко зв'язались, Актуальна ціна


