
Дитяча худи-іграшка 2в1 з капюшоном та вушками 130-150см RD-07
Продавець: Kanctovar
399 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 00553/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитяча худи-іграшка 2в1 з капюшоном та вушками 130-150см RD-07». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Пол | Унисекс |
| Сезон | Осень/Зима |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Цвет | Фиолетовый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Тип | Худи |
| Длина по спинке | 65 см |
| Ширина изделия | 51 см |
| Длина рукава | 60 см |
| Размер кармана | 27×17 см |
| Рост ребёнка | 130-150 см |
| Размер игрушки | 20×18×13 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-12-17
Дякую худі сподобалося дуже м'який та приємний на дотик.
Переваги
Гарне обслуговування2023-12-03




