
Дитяча машинка каталка-толокар Mercedes з музичною та батьківською ручкою Bambi M 4578-4 Синій
Продавець: Kanctovar
2 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4578-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча машинка каталка-толокар Mercedes з музичною та батьківською ручкою Bambi M 4578-4 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Машинка |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Ручка для родителей, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Длина | 79 см |
| Ширина | 40 см |
| Высота | 92 см |
| Вес | 4 кг |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Допустимая нагрузка | 30 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-10
Дякую продавцеві за асортимент, якісне та швидке обслуговування. Машинка гарна, прийшла вчасно, малюк від «подарунка Миколая» в захваті.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили


