
Дитяча музична м'яка іграшка-нічник дихаючий Капібара Інтерактивна м'яка іграшка
Продавець: Kanctovar
549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: VEN-00151-B/VEN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча музична м'яка іграшка-нічник дихаючий Капібара Інтерактивна м'яка іграшка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитяча музична м'яка іграшка-нічник дихаючий Зайчик у Полуниці Інтерактивна м'яка іграшка

Дитяча музична м'яка іграшка-нічник дихаючий Капібара Інтерактивна м'яка іграшка

Дитяча музична м'яка іграшка-нічник дихаючий Зайчик у Полуниці Інтерактивна м'яка іграшка

Дитяча музична м'яка іграшка-повторюшка "Танцюючий кактус" світиться співає (українські пісні) повторює
📋 Технічні характеристики
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Плюш |
| Цвет | Розовый |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 15 см |
| Длина | 10 см |
| Высота | 30 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-29
Дихаюча капібара принесла задоволення та спокій не лише малій дитині… ми, дорослі, з рук іграшку не випускали. Велике Вам спасибі за іграшку, за дуже швидку доставку.😊🤗🤗🤗



