
Дитяча складна ванна з вкладишем і термометром 77.5х48х20.5 см для купання El Camino ME 1151 Deep Green
Продавець: Kanctovar
1 349 ₴1 479 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: ME 1151 Deep Green
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитяча складна ванна з вкладишем і термометром 77.5х48х20.5 см для купання El Camino ME 1151 Deep Green». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Тип ванночки | Антибактериальная |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Отверстие для слива воды, Термодатчик |
| Цвет | Зелёный |
| Длина | 78.3 см |
| Ширина | 49.3 см |
| Высота | 20.5 см |
| Вес | 1.55 кг |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-03-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-03-18
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались



