
Дитяче автокрісло від народження до 12 років від 0-36 кг El Camino ME 1042 BRAVO ME 1042 Royal Black Чорний
Продавець: Kanctovar
3 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: ME 1042 Royal Black
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Дитяче автокрісло від народження до 12 років від 0-36 кг El Camino ME 1042 BRAVO ME 1042 Royal Black Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомическая подушка | Да |
| Бустер | Нет |
| Вес | 6.3 кг |
| Возрастная группа | От рождения до 12-ти месяцев |
| Высота | 40 см |
| Длина | 60 см |
| Защита от боковых ударов | Да |
| Карманы для аксессуаров | Нет |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Подголовник | Регулируемый |
| Подстаканники | Нет |
| Регулировка спинки | По углу наклона |
| Система крепления | Комбинированная |
| Солнцезащитный козырек | Нет |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Комбинированный |
| Точки крепления ребенка | 5-ти точечные ремни |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 43 см |
💬 Відгуки покупців (6)
2024-02-19
Переваги
Актуальний опис2024-01-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-02
Переваги
Гарне обслуговування2023-07-17
2023-07-16
2023-07-11
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


