
Дитяче крісло з підставкою для ніг та підлокітниками Bambi M 6056-11 Сірий Дитяче комп'ютерне крісло
Продавець: Kanctovar
3 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: M 6056-11
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяче крісло з підставкою для ніг та підлокітниками Bambi M 6056-11 Сірий Дитяче комп'ютерне крісло». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Наличие спинки | Да |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | металл |
| Ножки | металл |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Глубина сиденья кресла | Нет |
| Высота спинки кресла | Нет |
| Угол наклона спинки кресла | Нет |
| Высота подлокотников | Да |
| Поворот подлокотников вокруг своей оси | Нет |
| Ширина кресла | 410 мм |
| Глубина кресла | 410 мм |
| Высота с учетом спинки | 960 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 540 мм |
| Вес кресла | 7.5 кг |
| Ширина сиденья | 420 мм |
| Ширина спинки | 430 мм |
| Высота спинки | 510 мм |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Комплект стопор-опор | Нет |
| Механизм качания | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-21
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна


