
Дитяче складане ліжечко з функцією гойдання й москітною сіткою Dark Grey
Продавець: Velotrend
3 999 ₴4 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 0220/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяче складане ліжечко з функцією гойдання й москітною сіткою Dark Grey». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Блокировка механизма качания | Да |
| Возможность трансформации кроватки в письменный стол | Нет |
| Возможность трансформации кроватки в подростковую кровать | Нет |
| Высота с учетом боковин | 80 см |
| Длина | 100 см |
| Колесики | Да |
| Комплектация матрасом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 40 кг |
| Материал каркаса | стальная труба |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Пол | Унисекс |
| Система защиты от произвольной регулировки кроватки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип кроватки | Кроватка-люлька |
| Тип механизма качания | маятниковый |
| Ширина | 60 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-04-01
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець
