
Дитячий басейн 122х25см на 281л "Океан" Intex 58477 Круглий басейн на дачу
Продавець: Kanctovar
399 ₴479 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 58477
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Дитячий басейн 122х25см на 281л "Океан" Intex 58477 Круглий басейн на дачу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 25 см |
| Диаметр | 122 см |
| Длина | 221 см |
| Объем | 281 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 122 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-01-14
Переваги
Швидко відправили2023-07-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


