
Дитячий бездротовий караоке мікрофон CKS K12 c колонкою та підсвічуванням Міні Bluetooth акустика для караоке
Продавець: Kanctovar
399 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: Bluetooth008-1/DM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий бездротовий караоке мікрофон CKS K12 c колонкою та підсвічуванням Міні Bluetooth акустика для караоке». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий бездротовий караоке мікрофон CKS K12 c колонкою та підсвічуванням Міні Bluetooth акустика для караоке

Дитячий бездротовий караоке мікрофон CKS K12 c колонкою та підсвічуванням Міні Bluetooth акустика для караоке

Дитячий бездротовий караоке bluetooth мікрофон Wster WS-858 Gold Лучшая цена

Дитячий бездротовий караоке bluetooth мікрофон Wster WS-858 Gold YU227
📋 Технічні характеристики
| Формат акустики | Стерео |
| Суммарная мощность звука | 10 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Чувствительность | 75 дБ |
| Интерфейсы | Type-C, USB |
| Минимальная частота | 82 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Особенности | Функция громкой связи |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Голубой |
| Состояние | Новое |
| Высота | 700 мм |
| Вес | 0.2 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-12-29
Дякую,все сподобалось,прийшло все що замовила.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-05-03
Відповідальний продавець , швидка відправка . Рекомендую продавця💐💐💐💐💐💐
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


