
Дитячий електро-мотоцикл BMW S1000 із сигналом та ручкою газу Bambi M 5767EL-2 Чорний
Продавець: Kanctovar
13 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5767EL-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електро-мотоцикл BMW S1000 із сигналом та ручкою газу Bambi M 5767EL-2 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Передачи | 2 скорости вперед, 1 скорость вперед |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Регулятор громкости, Лобовое стекло, Передние фары, Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Материал корпуса | Пластик |
| Марка | BMW |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа, Пластик |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 128 см |
| Ширина | 47 см |
| Высота | 81 см |
| Вес | 22.53 кг |
| Диаметр передних колес | 360 мм |
| Диаметр задних колес | 360 мм |
| Ширина по зеркалам | 54 см |
| Ширина по колесам | 47 см |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Время зарядки | 8 час |
| Зарядное устройство | Да |
| Совместимость с маркой | BMW |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-04
товар супер відповідає усім параметрам, дякую продавцям
Переваги
Швидко відправили


