
Дитячий електромобіль Трактор каталка-толокар Bambi M 4616L-5 Бірюзовий
Продавець: Kanctovar
3 699 ₴4 069 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4616L-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромобіль Трактор каталка-толокар Bambi M 4616L-5 Бірюзовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Трактор |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Максимальная скорость | 3 км/ч |
| Передачи | 1 скорость назад, 1 скорость вперед |
| Максимально допустимая нагрузка | 25 кг |
| Цвет | Бирюзовый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал колес | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Натуральная кожа |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 113 см |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 49 см |
| Вес | 5.3 кг |
| Диаметр передних колес | 190 мм |
| Диаметр задних колес | 190 мм |
| Мощность двигателя | 25 Вт |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Запас хода без подзарядки | 60 мин |
| Время зарядки | 8 час |
| Зарядное устройство | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-09
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності





